«محسن تنابنده» در حال مذاكرات با «امرالله خان»+ عكس


اخبار,اخبار فرهنگی ,محسن تنابنده

 

اخبار فرهنگی - در فیلم «ایران برگر» ؛
«محسن تنابنده» در حال مذاکرات با «امرالله خان»+ عکس

تصویربرداری «ایران برگر» جعفری جوزانی با ضبط صحنه‌های انتخابات شوراها و مناظره کاندیداها با یکدیگر در کیگای امامزاده داود ادامه دارد.

تصویربرداری فیلم سینمایی «ایران برگر» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی در روستای کیگا در محمدوه امامزاده داود همچنان ادامه دارد و با ضبط بخشی از سکانس‌های انتخابات شوراها کلیه بازیگران این فیلم جلوی دوربین رفتند.

این فیلم که با فیلمبرداری بخش‌های بیرونی و خیابانی کار خود را شروع کرده بود تا به امروز حدود 15 درصد کار تصویربرداری‌اش تمام شده و عوامل در لوکیشن اصلی خود حضور دارند.

در لوکیشن امروز سکانس‌های مربوط به انتخابات و مناظره بین امرالله خان و فتح الله خان با بازی علی نصیریان و محسن تنابنده گرفته شده و کلیه هنرمندان اصلی و فرعی این فیلم برای انتخابات شوراها در میدان روستا جمع شده‌اند و به ایفای نقش خود پرداختند.

گروه فیلمبرداری «ایران برگر» در روزهای آینده به لوکیشن‌های معدن سنگ و قبرستان در حوالی امامزاده داود می‌روند و صحنه‌های مربوط به آن را فیلمبرداری می‌کنند.

این فیلم پربازیگر که قرار است بیش از 30 هنرمند در آن ایفای نقش کنند حدود 43 جلسه فیلمبرداری دارد و تا دو ماه آینده تصویربرداری می‌شود.

علی نصیریان (امرالله خان)، محسن تنابنده (فتح‌الله خان)، احمد مهران‌فر(رهام)، حمید گودرزی (سهراب)، گوهر خیراندیش (ننه نبات)، فریبا متخصص(ننه حیات)، سحر جعفری جوزانی(ماهگل)، سیاوش چراغی‌پور(آقای مشاور)، هادی کاظمی، اکبر رحمتی، هاشم روحانی، میرطاهر مظلومی، در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی ,محسن تنابنده

اخبار فرهنگی - سینماخبر

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه